| Ciufiiiiiiix a întrebat:

De ce melodie v-ati saturat sa o auziti mereu la radio?
puppy dog eyes eu de inna -tu si eu

Răspuns Câştigător
| Maria24111998 a răspuns:

Sincer? Mi-e sete de tine

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mădă0611 a răspuns:

Cine te pune sa asculti radiouri din Romania? devil laughing Nici nu stiu ce a mai aparut, ce mai ascult eu e skyfm/dreamscapes, nimic urat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am săturat de melodiile difuzate la radio.

Răspuns utilizator avertizat
| Bittersweett a răspuns:

Prefer sa ascult orice numai nu muzica din masa. ei bine in autobuz dimineata sunt silita sa ascult porcariile difuzate, si sincer m`am saturat de aia cu seteastraight facestraight face si porcaria aia de jamaya. ceva de`a antoniei

| Ciufiiiiiiix explică (pentru Bittersweett):

Jameia puppy dog eyes?

| Bittersweett a răspuns (pentru Ciufiiiiiiix):

Pai mi se pare stupid sa promovezi o piesa ale carei versuri nu au nici un inteles" uansa fanura jameia jameia"laughing... wadafaqrolling on the floor?

| Neagoe16 a răspuns:

Inchide radio-ul.