| Gabi001 a întrebat:

De dimineata mi-am luat un mini mp3 si imi trebuie driverul si nu-l gasesc de unde il pot descarca?

6 răspunsuri:
| cristinacke28 a răspuns:

Windows 7 si 8 instaleaza automat driverele pentru aproape orice dispozitiv conectat la calculator.

| Gabi001 explică (pentru cristinacke28):

La mine esueaza instalarea cred ca nu o gasete!

| shakuras a răspuns:

Pune model de player si versinuea de windows!

| Gabi001 explică (pentru shakuras):

Mini mp3 player si am windows 7 cand l-am conectat la pc mia esuat cand a incercat sa instaleze automat driverele si nu situ ce sa fac?

| shakuras a răspuns (pentru Gabi001):

Este de productie "asiatica"?

| Gabi001 explică (pentru shakuras):

Nu stiu de unde sa stiu asta? arata asa https://www.google.ro/......ps?/search numai ca e pe galben al meu si nu stiu de cat accepta maxim cardul