| crs122 a întrebat:

Mi-am luat un S3 Mini si bateria m-i se descarca repede.Ce pot sa fac?

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut,

Nu ai ce sa faci pentru ca aia e bateria...

O baterie de la S3 dureaza in jur de 10-24 de ore.

Daca vrei un telefon care tine mult bateria recomand ceva din gama LG sau Nokia happy

| AliLina2 a răspuns:

Salut,pai trebuia sa il lasi la incarcat 24 de ore ca sa se formateze bateria. daca stii ca nu l-ai lasat, nu mai ai decat sa iti cumperi alta baterie si sa o lasi 24 de ore la incarcat inchis..sau daca nu, poti downloada de pe magazin play aplicatii precum battery saver sau chestii de astea..iti mai maresc durata de viata a bateriei cat de cat.dar nu prea mult! Succes.

| darrio2007 a răspuns (pentru AliLina2):

Nu se mai formateaza bateriile.

| cristi9c a răspuns:

1. Dai luminozitatea mai mică
2. Îl treci pe Power saving
3. Scoți aplicațiile pe care nu le folosești
4. Înveți cum se scrie 'm-i'

Și eu am un s3 mini și mă ține 3-4 zile.

| crs122 explică (pentru cristi9c):

Am scris in graba.

| opAmphetamine a răspuns:

Nu cred ca ai ce sa ii faciwinking Am cativa prieteni care au si ei S3/S3 Mini si tot asa. bateria se descarca foarte repede, si se incarca foarte greu.

| Neamtu_Bianca_2001 a răspuns:

Sa iti cumperi alta barerie sau sa ii dai un soc asta trebuie facut la un reperator de telefoane sau cuneva care se pricepe

| expressmen a răspuns:

Sa iti cumperi altulhappy