| Tutuianu_Razvan_1999 a întrebat:

Buna TPU imi spune si mie cineva de unde pot descarca driverul usb pentru Orange tado? am cautat aproape peste tot si nu gasesc... imi trebuie pentru a descarca aplicatia din android studio pe telefon
Funda happy

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut Tutuianu_Razvan_1999,

Driver-ul USB pentru acest telefon le poti descarca de aici: http://androidxda.com/download-zte-usb-drivers.

Cu prietenie,
Orange Helper

7 răspunsuri:
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Salut!
Atunci cand nu ai driverele usb instalate pentru telefonul tau poti downloada un program de Tethering care are incorporat in el si driver usb pentru majoritatea modelelor.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mstream.e2t

| Tutuianu_Razvan_1999 explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Trebuie sa instalez driverul pe pc nu pe telefon...

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns (pentru Tutuianu_Razvan_1999):

Aplicatia de pe telefon are un direct link catre aplicatia pentru PC. Downloadezi pe PC dupa linkul ala si instalezi.

| Tutuianu_Razvan_1999 explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Imi poti spune unde pot gasi acel link please laughing?

| Tutuianu_Razvan_1999 explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Si dupa ce instalez aia nu se intampla nimic... poti sa-mi dai un tutorial pe youtube sau ceva ca nu mai inteleg nimic