| Adynutza3940 a întrebat:

Cum pot descarca videoclipul nu doar melodia de pe youtube?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.you-tube-download.com/

| Adynutza3940 explică (pentru anonim_4396):

Si unde se salveaza?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adynutza3940):

Pai dupa ce il proceseaza, alegi cum il vrei : mp3 sau video, dai click pe alegerea facuta si apoi iti da voie sa-l salvezi in calculator! Descurca-te, eu ti-am dat site-ul cu care iti rezolvi problema, ce vrei acum? sa-ti fac si un videotuotrial cum sa folosesti site-ul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un program numit Youtube downloader.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau daca nu esti in stare asa (online), poti descarca programul Youtube downloader (cum a spus si Darkcrusader), il instalezi in calculaator si apoi... poate te descurci cu el! :))
Sau mai e un program care instaleaza automat un 'buton' pe Youtube (sub video) si orice video de pe youtube pe care vrei sa-l descarci, doar dai click pe ala, si porneste descarcarea. (tot asa, ai optiunea de a descarca mp3 sau video). Programul se numeste DVDVideoSoft Free Studio si il poti descarca de aici (e foarte bun, si are multe alte functii utile):
http://www.dvdvideosoft.com/free-dvd-video-software.htm