| YoungDreamer06 a întrebat:

Deci,in revista Bravo Girl e un concurs,si trebuie sa trimit un video, o poza etc prin care sa arat ca sunt {Cel nai tare fan Lala Band} Adresa e concurs@bravonet.ro.Dar nu siu cum o trimit! Cel mai bun raspuns primeste funda happy Succes! Sper sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| ღKimKimmyღ a răspuns:

Intri pe contul tau, ii dai la `Compose`, scrii o descriere -daca e necesara-, ii dai pe Atach File si selectezi poza. Dupa, la `To`, scrie email-ul celor de la Bravo Girl [concurs@bravonet.ro]. Succes in concurs! :*

| bercecarmen a răspuns (pentru ღKimKimmyღ):

Trebuie sa le scriiemail-ul tau celor dela bravo girl (concurs@bravonet.ro).scrii o descriere daca este necesar succes la concurs!:*

4 răspunsuri:
| LarisaAndreea a răspuns:

Intri pe e-mail, dai la ''Compose'', unde scrie ''To'' adaugi adresa concurs@bravonet.ro la ''Subject'' specifici subiectul si apoi dai pe ''Attach File'', acolo unde este clema aceea. Multa bafta si sper ca te-am ajutat!

| Flaviucu a răspuns:

Concurs@bravonet.ro este o adresa de e-mail. Intrii pe e-mail-u tau si le trimiti poza si videoclipul.

| YoungDreamer06 explică:

Va multumesc :*