| TheExpert01 a întrebat:

Deci nu stiu cum sa va explic cand ascult aceasta melodie : http://www.youtube.com/watch?v=ECpXUcVCVSs pur si simplu plang nu inteleg ce se intampla eu sunt o fire f vesela dar nu ce e cu mine nu mai am chef de nimic nu stiu si intrebare: voi v-ati simtit vrepdata asa? cum v-a trecut? :(?

2 răspunsuri:
| Gaabi32 a răspuns:

De fiecare data.si eu sunt o fire vesela dar am momente multe cand Simt ca viata mea nu are rost.Si ma gandesc la prostii de genu ce rost am eu, mai ales ca imi amintesc ca am niste vise si nu le pot implini. Daca vrei putem vorbi

| andra1223 a răspuns:

Plangi deoarece asta e piesa ta de suflet.Fiecare avem una, care ne arata sentimentele. Poate ai o zi mai rea si cand asculti aceasta piesa te emotionezi. O sa treaca si asta happy