| camon12 a întrebat:

Deci Vreau si eu un pachet cu muzica de petrecere sa nu intelegi muzica house club sau populara sau lautareasca vreau melodii care fac atmosfera cum ar fi meniaito sau altele adica acelea pe care doresti mult sa le asculti cele care se aud frumos in boxe care te face sa te misti sa dansezi sa te distrezi.Multumesc frumos imi trebuie si mie ca merg la ziua unui baiat si mi-a zis sa-i fac rost de muzica buna.Multumesc frumos!

1 răspuns:
| azanda a răspuns:

Conect-r vara nu dorm de exemplu sau dansul pinguinului sau international love, balada boa de gustavo lima, emil supradoza de vise, daca ai un iubit si vrei ceva latino poti asc korekt tu esti mi corason succes sper ca te-am ajutat