| camon12 a întrebat:

Deci Vreau si eu un pachet cu muzica de petrecere sa nu intelegi muzica house club sau populara sau lautareasca vreau melodii care fac atmosfera cum ar fi meniaito sau altele adica acelea pe care doresti mult sa le asculti cele care se aud frumos in boxe care te face sa te misti sa dansezi sa te distrezi.Multumesc frumos imi trebuie si mie ca merg la ziua unui baiat si mi-a zis sa-i fac rost de muzica buna.Multumesc frumos! Ma puteti ajuta cine da cea mai multa muzica primeste funda! Va rog sa ma ajutati.multa muzica va rog

1 răspuns:
| DianneKrieger a răspuns:

Buna. iti dau ca sa ai de unde sa alegi. sper sa-ti fie de folos happy
1.Los del Rio - Macarena
2.Rednex - Cotton eye joe
3.Brasoveanca
4.King Africa - La Bomba
5. Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego
6. Juanes - La Camisa Negra
7. Korekt cu Rafaga - Sabes
8.Kevin Lyttle - Turn Me On
9.Sean Paul - Temperature
10.Shakira - Loca
11. Xtreme - Te extrano
12.Don Omar & Lucenzo - Danza Kuduro
13.Sergio Mendez - Magalenha
14.R.Kelly - Burn it up
15.Ray Charles - Hit the road Jack
16.Rupee - Tempted to touch
17. Tarkan - Kiss
18.Kmelz - One Night Stand
19.Body & Soul - Super femei.laughing
20.Fly Project - Tasha, Raisa, Mandala
21. MVP - Rock your body
22.Alex - Yamasha
23.Cream ft CRBL - Nu din prima seara
24. Bosquito - Hopa Hopa, Pepita
25. Hi-Q - Razna