| DjDiablo a întrebat:

Doresc sa iau meditatii pentru tobe si nu cunosc pe nimeni din Ploiesti... Daca puteti sa ma ajutati cu un om pe care il stiti si sa pot si sa il contactez ar fi perfect. Va multumesc si funda pentru cel care ma poate ajuta cat de putin!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Ploiesti exista o scoala de muzica,, Carmen Sylva''. Acolo se preda si percutie.
http://www.licart-carmensylva.ro/

| DjDiablo explică (pentru anonim_4396):

Le preda doar celor care sunt elevi in liceul respectiv si nu vreau nici la palatul culturii pentru ca aceei oamenii care ma invata se misca in slow motion.As dori daca se poate sa ma invete un om cum ar veni un fel de particular. Daca puteti sa ma ajutati va multumesc mult

| anonim_4396 a răspuns (pentru DjDiablo):

Cauta si tu in ziar/pe net sau intreaba oamenii.