| Aero a întrebat:

Dragi utilizatori Încuiați TPU, vă doresc un Crăciun magic!

http://www.trilulilu.ro/Vizualizator/85c87cdce9a86e

Cu o melodie ca asta nu simțiți o atmosferă magică? :)

Răspuns Câştigător
| ChristineW a răspuns:

Ar fi si mai magic ar fi daca ar veni Filius Flitwick cu corul lui si mi-ar canta colinde la fereastra rolling on the floor. Ce dragut ar fi nu? Impreuna cu o lista de manoale pentru Hogwarts la anul.
Dar oricum este foarte draguta melodia. Un Craciun fericit si cat se poate de magic!

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Un An Nou Fericit love struck

| keytao a răspuns:

Craciun Fericit!

| Aero explică:

@DeeaJustMe, esti draguta, dar nu...nu fundite imi doresc! laughing Eventual sa fie impachetate cadourile cu fundita!

Craciun fericit!

| Aero explică:

Da, mi-a placut raspunsul :X. Mi-a ajuns atata Fuego prin preajma. Incuiatii astia numai asta stiu sa asculte. Fuego si Stefan (Ma)Hru(impu)sca :))
Corul lui Flitwick imi face parul maciuca! E o placere sa-i asculti de Craciun...partea neplacuta e mereu cand vine McGonagall cu orarele intr-adevar.

Mai las si link catre melodia noastra specifica:

http://www.youtube.com/watch?v=hCH6v1asSoc

| CosteaVlad a răspuns:

Crăciun fericit! Îţi doresc multă sănătate, să ai parte de un Moş bogat, şi vise împlinite. happy

| Mera a răspuns:

happy
Sarbatori fericite!

| alessia5158 a răspuns:

Sarbatori fericite la toti!

| ChristineW a răspuns:

Manuale* Sorry, sora mea a varsat suc pe laptopul meu si nu prea mai scrie bine

| Me_5216 a răspuns:

Sarbatori fericite alaturi de cei dragi, multa bucurie, sanatate, multe fundite si multe cadouri happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sărbători fericite! Multă sănătate, ţie şi celor dragi!

Tot ce ţine de Enya e magic...

Un Crăciun de vis!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Craciun harrycit ^^