| chiftelutacrocanta a întrebat:

Voi simtiti deja cat de cat atmosfera de craciun si de revelion? Asteptati sarbatorile de iarna?

26 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inca nu simt nimic. E prea devreme.

| Drimmero a răspuns:

Odata cu gerul de afara, incepi si tu sa simti sarbatorile.

Răspuns utilizator avertizat
| T0T a răspuns:

Nu, dar aștept vacanța.

| LoveSleep a răspuns:

Înainte nu simțeam nimic, dar de când cu facultatea, alt oraș, muncă, tot ceea ce vreau e să scap de toate căcaturile astea și să fiu alături de familie.

Nu pot să cred că am scris asta.

| mbncf a răspuns (pentru LoveSleep):

E drăguț să-ți văd şi partea asta sensibilă.

| LoveSleep a răspuns (pentru mbncf):

Am una și mai sensibilă, vrei s-o vezi?

Scuze pentru asta, trebuia să schimb cumva subiectul. Hai să uităm ce am zis mai sus. Știi că există mai multe avioane în ocean decât submarine pe cer?

| mbncf a răspuns (pentru LoveSleep):

Partea aia mai sensibilă o să o vadă altcineva. Îmi pot da seama de cum e adevăratul tu, chiar dacă te ascunzi în spatele acestor cuvinte frumos aranjate, care apropo, sunt tari laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru mbncf):

Habar nu ai cum e adevăratul "eu", dar ești în direcția bună laughing
Și nu te flata prea tare, oricine face 100 de puncte la testul ăla IQ de pe clopoțel.ro, iși dă seama.
Mă plictisesc complimentele, dar îmi plac cele bine făcute și legate de glumele mele de ccccrăciun. Mersi.

| mbncf a răspuns (pentru LoveSleep):

Am exagerat puțin cu adevăratul tu, admit asta. Voiam doar să spun că înțeleg adevăratul sens al lor. Le meriți laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Doub a răspuns:

Fără zăpadă nu simt nimic

| Mayhem666 a răspuns:

Astept vacanta de iarna, dar nu si sarbatorile.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Eu, am asa o presimtire din adancul paranormalului ca noi doi o sa ne intretinem intr-o atmosfera de mare sarbatoare pe TPU.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu prea. Simt mai mult entuziasmul enervant al tuturor persoanelor care se agita, practic fara rost.
Si nu, nu prea ma încânta sărbătorile de iarna, insa nu as spune "nu", unei vacante happy

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Nu, nu simt nimic. Nu stiu ce e asa special dar inimioara si sufletul meu nu simte nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, mi-ar cadea parul daca m-as apuca de acum sa ma stresez pentru toti afonii care o sa cante pe scara blocului si dupa pentru toti afonii pe care mama o sa-i plateasca pentru a ma tortura pe mine. De ce as astepta asa ceva, am ramas cu sechele de anul trecut si inca nu pot sa-mi scot din cap o anumita voce pitigaiata. In plus iar o sa vina popa ca sa-mi ude peretii, de ce as astepta sarbatorile de iarna?laughing

Sunt un om foarte pozitiv in restul timpului, cand nu se uita nimeni big grin

| August99 a răspuns:

Le simt si le astept

| Juviia a răspuns:

Mai mult aștept revelionul.

| mbncf a răspuns:

Nu le aștept.

| BloodyLips a răspuns:

Nu.Nu zapada, nu Craciun.

Răspuns utilizator avertizat
| BloodyLips a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Eu cred ca lui ii e frica de minelaughing

| jon987654321 a răspuns:

De abia astept sa treaca.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandruBotoaca a răspuns:

Da, eu o simt cel putin, Vine prietena mea acolo etc. happy