| addiction_4360 a întrebat:

Care este cel mai destept roman contemporan dupa parerea voastra si de ce?

Răspuns Câştigător
| Klara a răspuns:

Sincer? Horia Roman-Patapievici, Mihai Bendeac si Mircea Badea. Nu argumentez - asta e parerea mea happy

3 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Gigi Becali!

| marius0766545433 a răspuns:

Buna. A fi destept depinde de context. Si Tiriac si Puya sunt destepti dar depinde de context. Si tu esti la fel de desteapta ca si cei doi dar intr-un alt context. Descopera-ti contextul si vei reusii in ceea ce vrei sa faci. Nu ii copia pe altii. Fi creatoare. Sa ai o zi frumoasa. SuperBani.ws

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Patapievici