| Noname_4934 a întrebat:

Era o melodie care avea un clip cu o fata(cred ca betty)care era imbracata intr'o rochie neagra si mergea printr'un castel intunecos...si lasa foc pe pereti.

4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

... si baietii isi aprindeau tigarile de la focul lasat de ea pe pereti, si castelul se lumina, dar in capul tau tot intuneric bezna ramanea, intuneric negru ca rochia lui fata (cred ca "betty")!

| Noname_4934 explică:

Da.care e melodia?

| stefan878 a răspuns:

Ti-am lasat un link mai jos cu o piesa 9 de la betty... piesa de care intrebi se numeste "blestem"