| biancabellaa a întrebat:

Este adevarat ca Michel Jackson si-a inscenat moartea? Pentru ca am auzit de la mai multe persoane ca asa este si vreau sa stiu adevarat sau nu.

Răspuns Câştigător
| cîrne a răspuns:

Dupa fiecare eveniment putin iesit din comun, se trezesc anumiti indivizi, care n-au ce face si se plictisesc, sa emita teorii conspirationiste. evident ca nu-i adevarat.cica MJ ar fi murit dupa ce un angajat i-a facut o injectie cu analgezic, in timp ce medicul sau personal, care ii administrase anterior o doza de anestezic chirurgical, dormea. ultimele randuri le-am preluat dintr-un articol din romania libera, de astazi.citeste si tu articolul, intra pe www.romania libera.ro,il gasesti repede. si acum, sa o luam logic, in starea in care se afla el de cativa ani incoace, crezi ca era capabil sa-si insceneze moartea? nici macar n-ar fi avut vreun motiv anume, cum ar fi fost cazul lui 2pac de exemplu

12 răspunsuri:
| Puiutz a răspuns:

NU E ADEVARAT! Doamne straight face. lumea chiar nu intelege ca s`a stins din viatasad. sa-l lase si lumea in pace. mereu inventeaza toate prostiile. straight face
Dumnezeu sa-l ierte!
Si sa nu crezi tot ce spun unii. nu e adevaratbatting eyelashes
te pup:*

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu e adevarat, e mort ca toti mortii, nu trebuie sa crezi tot ce auzi...

| cristi27 a răspuns:

Eu cred ca a spus o aberatie acea persoana care ti-a spus treaba asta

| kayan a răspuns:

Este foarte adevarat!

Mai mult, el impreuna cu tupac si elvis se ascund chiar in Romania!

| mariamaya08 a răspuns:

Nu o sa aflam niciodata adevarul, deoarece Michael a murit cum a murit si Marilyn Monroe si alte vedete si tot nu stim nici in ziua de azi daca Marilyn a fost omorata, s-a omorat etc.Eu una cred ca este vina doctorului...RIP Michael Jackson!

| dianadiana a răspuns:

Nu este adevarat... pana si copilul * lui a declarat ca se jucau mereu " de a mortul" dar cand a vazut ca nu mai respira a inceput sa planga..." TATI A MURIT " si asa a fost tongue

| bonny a răspuns:

Nu e adevarat dar inainte sa moara cu mai mult timp in urma michael jackson s-a prefacut ca moare de fata cu copilul lui si cand a murit a crezut ca se preface din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe michaeljacksonhoaxdeath.com. Concluzia o tragi singura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, daca vrei sa stii a murit de-a binelea. odihneasca-se in pace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este foarte adevarat! http://www.myspace.com/truenewszone.
Si poti vorbi in camera asta cu alte persoane care au aceeasi parere http://www.meebo.com/room/truenewszonechatroomc43aec2c/