| AndreeaSiAndra a întrebat:

Este adevarat ca Miley Cyrus se marita?

Răspuns Câştigător
| andra_7810 a răspuns:

DA se marita cu Liam in ziua in care va implini 18 ani.

31 răspunsuri:
| hiphopbeatz a răspuns:

Da, se marita imediat ce are 18 ani.deoarece este indragostita peste cap. cel putin asta zic stirile.

pace!

| Sofffie a răspuns:

Miley Cyrus vrea să se mărite la 17 ani.

Deşi are doar 17 ani, Miley Cyrus, care are o relaţie cu actorul Liam Hemsworth, nu-şi poate lua gândul de la măritiş.

Chair dacă de curând adolescenta a negat zvonurile potrivit cărora ea şi iubitul ei s-au logodit şi susţine că vrea să se mai bucure de viaţă o perioada, Miley se gândeşte frecvent că i-ar plăcea să-i poarte numele lui Hemsworth.

"Miley este foarte îndrăgostită de Liam şi spune destul de des că Miley Hemsworth sună foarte frumos şi sofisticat. A zis de multe ori că nu o poate obliga nimeni să aştepte până împlineşte 18 ani pentru a face ce vrea, chiar să se şi mărite", a declarat o prietenă a vedetei.

| ForeignO a răspuns:

Nu!laughingAre doar 17 ani jumatatelaughingAre o relatie cu partenerul sau din The Last Song, Liamhappydar nici de cum nu se gandeste la casatorie!

| BiaJ a răspuns:

Indragostita pana peste cap?raised eyebrows
Glumesti draga hiphopbeatz...laughing
Daca ii spui de Nick Jonas i se inmoaie picioarele.

| Bloo2 a răspuns:

Foarte tare intrebarea asta laughing. sper sa ma cheme la nunta rolling on the floor

| Anecherry a răspuns:

Da, si mai face si vreo 3 copii; astea sunt barfe din ziare si reviste, foarte rar se adeveresc; la urma urmei, trebuie sa mai manance si ziaristii o bucata de paine nu?

| Cryssbest a răspuns:

De ce intrebi? Vroiai sa o iei de nevastalaughing?

| julia_6595 a răspuns:

Nu se stie...

| andra_7810 a răspuns:

Da vrea sa marita in ziua in care face 18 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap...aceasta separe ca are planuri sa se casatoreasca si sa semute in noua ei locuinta care si-a cumparat`o de curandhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si vrei sa bagi tu nasul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.aschiutta.com Un frumos blog intrati si voi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.aschiutta.com Un frumos blog intrati si voi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intai care este numele de familie? am o andreea in clasa mea si o cheama...am 2 dar zii numele tau de familie si ati zic si eu raspunsul! papaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se marita dupa ce implineste 18 ani adica in luna noiembrie se va marita cu LIAM HEMSWORTH

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cu Nick Jonsa in februarie sau in toamna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cu Nick Jonsa in februarie sau in toamna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa cred sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Georgiana
miley nici nu-mi place dc sa-mi placa pentru ca are vocea trucata si mai si e urata in realitate am vazut-o daoar cuoafata, pe demi lovato chiar de 2 ori am vazut-o cuafata dddddeci se marita sau nu vreau si eu sa vin ca sa o fac de ras, si as rade daca ar naaste acolorolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.aschiutta.com La multi ani EBA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ma-sa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imposibil eu o stiu pe miley fata cuminte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da draga mea se marita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate, cine stie? dar eu personal nu cred, poate are doar o relatie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da miley cyrus se marita pe 23 noienbtie anul asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.nu se marita nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Se marita cu Liam Hemsworth in 23 noiembrie 2010.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus vrea să se mărite la 17 ani cu Liam.