| ♥♥♥S!m0n!k99♥♥♥ a întrebat:

Dupa ce se marita Miley Cyrus credeti ca o sa-si termina cariera?

Răspuns Câştigător
| Saya_1767 a răspuns:

Ca sa raspund, sa nu par rea, daca iubeste muzica si actoria atat de mult, nu, insa daca sentimentele sale sunt mai puternice pentru sotul sau decat pentru muzica da.Este alegerea ei.

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu! Va canta in continuare ca sa faca bani!

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Isi va termina cariera daca va inceta sustinerea din spate, din diverse alte motive, nu din cauza casatoriei.

| Slavian a răspuns:

Miley Cyrus a zis ca inceteaza sa cante pentru un timp si se apuca serios de actorie.

| andreetgv a răspuns:

Sa sti ca este posibil deoarece o sa aiba o familie si deastaea si am citit pe blogul ei ca Bobby Ray vrea sasi termine facultate si dupa sa mai revina la cariera ei. Dar daca te referi la Hannah Montana a terminat filmarile din martie

| Ralucarrie a răspuns:

Nu cred pentru ca iubeste muzica si a crescut cu eabig grin
nu ar renunta la muzica asa de usorno talking

| gummy_4146 a răspuns:

In niciun caz! Este ft talentata si nu cred ca ar face o asa mare greseala!

| Ionela_7274 a răspuns:

Nu cred, isi iubeste prea mult fanii. :p