| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cand vine Selena Gomez in romania, si cam cat ar fi biletul?

Răspuns Câştigător
| CeaMaiDulce a răspuns:

Buna.

Presupun ca esti fan/fana a Selenei Gomez.Dar stai mai linistita ca nu vine.happy Nu stiu cine ti-a spus, dar nu vine in Romania, cel putin anul asta (2011).

Bye-bye!

3 răspunsuri:
| PieceSign94 a răspuns:

Pai a fost in Romania nu stiu sigur acum unde dar cred ca in harghita, nu a venit pentru concert ci pentru filmarile filmului Monte Carlo.
Daca nu ma crezi uita-te la film si te vei covinge sg.Partea cund junge in Romania este pe la sfarsit.

| sellove a răspuns:

Va venii cand o sa vezi un porc zburand.Crezi ca o sa vezi? Sau daca vezi vreodata o vaca mov adevarata

| frumusikadelia a răspuns (pentru sellove):

Selena gomez cred ca visezi fato esti chiar dusa de unde sa stim noi cand vine selena gomz si cat coasta biletul