| metricfan1 a întrebat:

Este adevarat ca selena gomez ia,, furat"o parte dintre fani lui demi lovato fanii si din cauza asta ea sa drogat? sau e din cauza despartiriii de joe jonas? am auzit ca selena si demi sau certat din cauza asta dar pare ca acum sau impacat.

Răspuns Câştigător
| MangoGirl a răspuns:

Da...joe nu are legatura iar demi ca si miley si alte starlete de genul acesta nu se drogheaza...happydeci stai linistita

14 răspunsuri:
| OHmyGosh a răspuns:

Nu i-a furat din fani lui demi.
s-au certat, insa si SEL spune intr-un interviu(am revista)ca mai e prietena cu demi si ca s-au impacat, insa nu mai sunt bff.
dar demi nu se drogheazalaughing. unde ai auzit-o si pe asta?

| justagirlll a răspuns:

Este adevarat ca nu stii sa scrii corect straight face

| andrei_9573 a răspuns:

Demi lovato se drogheaza din cauza despartiri de joe jonas.
Selena gomez, nu ia furat din faniilui demi
Selena s-a certat cu demi lovato dincauza ca se droga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sa drogat Demi ci Selena, dar am si eu o intrebarebig grine ce s-a suparat selena pentru invitatie? (Raluca)(22decembrie2010)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu demi sa drogat ci selena si selena ia despartit pe demi de joe un raspuns din MIOVENI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu demi sa drogat ci selena si selenaia despartit pe demi de joe RASPUNS MIOVENI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raluca selena e geloasa pe demi mioveni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi is my best friend and I have not stolen any fan, and she gets high! BY SELENA GOMEZ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da e mai frumoasa maily decat toateee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici sa nu te gandesti! 1

| oany_1955 a răspuns:

Ai dreptate!winking

| oany_1955 a răspuns:

Eu cred ca este din cauza despartirii!happy...winking