| bvampeires a întrebat:

Este cineva din sectorul 6 care a facut cursuri de chitara? As vrea sa stiu unde, pretul, in cat timp pot invata sa cant, daca nu stiu absolut nimic, adica daca sunt luata de la zero, ce chitara imi puteti recomanda si alte detalii. FUNDA!

3 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

La intrebarea cu ce chitara iti putem recomanda, dar trebui sa ne zici si un buget, un gen care vrei sa canti etc.

| PunctePuncte32222 a răspuns:

Cu locatia unde poti sa inveti nu te pot ajuta. Iarta-ma straight face Dar pot sa iti zic, ca la inceput poti sa inveti cel mai usor cu acustica sau clasicahappy

| Thunderstruck a răspuns (pentru PunctePuncte32222):

Poti sa inveti ce-i mai usor si cu electrica.