| BringMeTheHorizon a întrebat:

Eu am cumparat o chitara acustica pentru dreptaci si eu sunt stangaci. credeti ca as putea dezlipi protectia aceea neagra si sa o pun ca pentru stangaci sau as strica ceva?

Răspuns Câştigător
| Adinuzza1 a răspuns:

Aa.
pai nu stiu.thinking n`am dezlipit aia dar nici n`as vrea sa fac vreo minune laughing
mai bine las-o asatongue
succes

2 răspunsuri:
| Adinuzza1 a răspuns:

Stai un pic, si daca pui protectia aia pentru stangaci se face chitara pentru stangaci?
n`am inteles nimic, iarta`ma.
daca esti stangaci, vinde chitara si cumpara alta pentru dreptaci
parerea mea. faci cum vrei
succes tongue

| Adinuzza1 a răspuns:

Pentru stangaci pardon.
trebuie sa-mi beau cafeaua,
succes la vinderea chitarii tongue
si tine-te de cantat!