| RorySan a întrebat:

Eu de obicei ascult nightcore

aveti vreo melodie care va facut sa fiti trist sau sa plangeti

nu conteaza daca nu e nightcore

17 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, până acum nu mi s-a întâmplat acest lucru. Dar, aș fi surprins să mi se întâmple.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Asta ma face sa ma simt diferit.
King-Lauren Aquilina.

| RorySan explică (pentru DoarBogdan):

Aceata melodie ma face sa ma simt si eu diferita
ce multe avem in comun kiss

| RorySan explică (pentru DoarBogdan):

Eu nu stiam cum se cheama si o ascultan asa
https://www.youtube.com/watch?v=VNdHd1asf9s

imi aminteste mereu de acel anime :(

| DoarBogdan a răspuns (pentru RorySan):

Si mai am multe happy daca imi dai add pot sa le arat mai repede ^^

| DoarBogdan a răspuns (pentru RorySan):

Wow. Eu tot din acest videoclip am gasit-o.

| RorySan explică (pentru DoarBogdan):

Nu stiu ce sa zic am parerea ca te vei schimba dupa ce ma vei cedea?

| DoarBogdan a răspuns (pentru RorySan):

E zau asa. Nu. Cum sa imi schimb parerea? Iti dau cuvantul meu happy

| RorySan explică (pentru DoarBogdan):

Mai da-mi odata link-ul in privat ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey tongue
uite playlistu cu melodiile mele preferate (cele mai multe sunt nightcore)

le-am ales pentru ca intr-un fel ma faceau sa ma simt in moduri diferite, gen trist, entuziasmat, etc etc

poate te ajuta tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice am ascultat nightcore m-a întristat şi m-a făcut să plâng.
Nightcore şi kpop. M-au băgat în depresie, ce să mai.

| TheGuy92 a răspuns:

Indian Summer - Angry Son

Black Sabbath - Changes
Orice de la Godspeed You! Black Emperor, preferabil noaptea.

In general orice muzica care te lasa pe tine sa pui bucatile lipsa (ex: sa zicem ca o melodie vorbeste de niste probleme anume dar nu este foarte explicit, deci creierul completeaza acele gauri automat cu orice ti se intampla in viata.