| AvalohAlyn a întrebat:

Eurovision 2010-Paula Seling si Ovitonguelaying with Fire va reprezenta Romania in Norvegia la Oslo.Sunteti dezamagiti? bucurosi? indiferenti? Care credeati ca o sa castige? Care era top 3 al vostru? Pe cine ati avut favorit? Mult succes Paulei si lui Ovi si Doamne ajuta sa ocupam un loc mai bun ca anul trecut!

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Toate piesele erau cam aiurea, dar eu zic ca Catalin Josan - Around Around era mai buna. Playing with Fire are potential, insa ceva nu pusca acolo. Nu cred ca luam sub locul 10. Din nou.

8 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Indiferenta...pentru ca s-a dovedit de fiecare data faptul ca numele mari castiga, chiar daca melodia e jalnica. Succes si astept cu nerabdare sa ne facem de ras si la Oslo. laughing

| vlad93fcv a răspuns:

Hai mah ce naiba aia e melodie de eurovision? Poi cand o incepe Paula Seling sa zbiere ca din gura de sarpe ies aia din sala pe unde apuca! Iar Ovia ala sa ma ierte Dumnezeu parca e Tarky intreg! Zau, mai bine ramanem acasa. e o melodie oribila, iar pe Paula o detest de cand ma stiu

| L a răspuns:

Dezamagita foarte tare nu sunt`desi eu aveam alti preferati.Asa cum spui si tu sa le uram bafta pentru ca suntem romani si Paula chiar are o voce frumoasa.`Iar topul meu era asta:1.Luminiţa Anghel, Tony Tomas şi Adrian Piper – Save Their Lives
2. Dalma-I`m running
3. Zero-Lay me down

| Bubble a răspuns:

Dezamagita.Aia nu e melodie de eurovision. Ovi ala era imbracat de parca era gay.Top 3. n am. vroiam sa castige doar Hotel fm.SinceR? nu cred ca intram in primii. 15happy

| gloria a răspuns:

Eu sunt foarte deazamagita pentru ca pe tot parcursul televotingului am incercat incontinuu sa votez piesa favorita si nu am putut! Niste sarlatani! Nu spun ca Paula nu merita insa spun ca se fac dinainte cartile ca de fiecare data si nu este corect! altfel nu imi explic de ce nu mi-am putut vota piesa favorita! e ultima data cand m-am uitat la eurovision straight facema mai uit doar daca participa Traistariu in rest...

| gloria a răspuns:

Si apropo sa vezi ce piese au avut grecii la eurovisionwinkingsper sa castige ei!big grin

| cosima11 a răspuns:

Piesa e cam jalnica.mai bine aia de la Zero` :X... parca vad ca o sa ne facem te miru` lumiihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea e absolut penibila big grin. Si ea si Elena Gheorghe au ajuns pe pile acolowinking. Eu zic ca anul trecut melodia Sunny Days de Zero ar fi rupt tot. Si anul acesta au o melodie buna, dar totusi Paula si Ovi ( phbbbbt rolling eyes ) n-au ce cauta acolo.