| Jimtheghost a întrebat:

Există vreun fan twenty one pilots pe aici? Daca da, aștept răspuns >:

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu doar melodia stressed out, care e acum foarte populara in sua. doar atat

| Jimtheghost explică (pentru anonim_4396):

Aww, esti abia la inceput. Ce dragut. :3 Ai vreo opinie despre melodie?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jimtheghost):

Super piesa.Cat despre formatie, sunt de parere ca sunt one hit wonders

| Jimtheghost explică (pentru anonim_4396):

Muzica lor nu e facuta pentru radio, pentru kiss sau pentru zu tv my friend. happy
Le-ai ascultat si celelalte melodii? O sa intelegi de ce. happy