| Jimtheghost a întrebat:

Hello! Mai este vreun fan twenty one pilots pe aici? big grin

22 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Nu m-aş numi chiar fan, dar îmi place melodia lor Stressed out.

| Jimtheghost explică (pentru J0B0MAT):

Ma cuprinde tristetea cand vad ce ai scris aici. :'( Sunt super grozavi, ar trebui sa vezi si restul melodiilor de pe blurryface, nu doar stressed out.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Jimtheghost):

Omg,dacă ştiam că te voi întrista nu mai scriamsad

| Jimtheghost explică (pentru J0B0MAT):

laughing Pai toata lumea stie de stressed out si atat. Restul albumelor sunt geniale, merita ascultate.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Jimtheghost):

Poate ştie toată lumea, dar nu place tuturor melodia.
Ok, o să mai ascult melodii de-ale lor.

| Jimtheghost explică (pentru J0B0MAT):

O sa te corup laughing mie mi se pare ca sunt super, nu stiu cum poate sa nu-i placa cuiva de ei.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Jimtheghost):

Oklaughing
Starset asculţi?

| Jimtheghost explică (pentru J0B0MAT):

Daaa, sunt super.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Jimtheghost):

Ştiuuu love struck

| Jimtheghost explică (pentru J0B0MAT):

Dar ma enerveaza pentru ca nu pot alege o melodie preferata de la ei. laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru Jimtheghost):

La mine e :My demons. A fost chiar prima melodie pe care am auzit-o de la ei.

| Jimtheghost explică (pentru J0B0MAT):

Hmmm, cred ca let it die, antigravity, halo si my demons. Cam astea sunt preferatele mele.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Jimtheghost):

Halo îmi place şi mie mult.Ar mai fi şi Dark on me.
The Rasmus e trupa mea rock favorită.Îi ştii?

| Jimtheghost explică (pentru J0B0MAT):

Dăăh, logic. Ii ador. love struck

| J0B0MAT a răspuns (pentru Jimtheghost):

Tare.winking

| Jimtheghost explică (pentru J0B0MAT):

Ce pot sa spun, ma pricep la a fi obsedata de trupe si de artisti. smug

| J0B0MAT a răspuns (pentru Jimtheghost):

laughing

| iwanttodestroytheworld a răspuns:

Nu, dar sunt fana MCR sau Gerard Way. smug

| Jimtheghost explică (pentru iwanttodestroytheworld):

Oh my Gee, serios :o

| iwanttodestroytheworld a răspuns (pentru Jimtheghost):

Dadadadada, nice to meet u ma friend.

| Under05 a răspuns:

Sunt eu fan Twenty Øne Piløts, si,, Heathens" mi se pare cea mai faină, dar mai e si Stressed Out, Ride, Car Radio, Fairly Local +altele

| Jimtheghost explică (pentru Under05):

Cred ca e una dintre cele mai underrated trupe de la noi desi sunt mainstream pe tot restul globului laughing Oricum, ma bucur sa vad ca mai stie cineva de existenta lor.