| AlexandruMaxim a întrebat:

FUNDĂ! Salut TPU. Cum aş putea să mă afirm în muzică? Am aproximativ 19 ani si-as dori sa ma afirm in muzica... Am cateva melodii postate pe youtube. anul acesta am de gand sa merg la X FACTOR. Nu vreau din start s-ajung la nivel de Smiley sau Alex Velea, vreau sa ma fac mai cunoscut, si nu am idee unde sa-mi postez inregistrarile mele sa am mai multe vizualizari. :) Vă las aici cateva link-uri cu mine si pentru mici păreri.
https://www.youtube.com/watch?v=DK55eKULuE0
https://www.youtube.com/watch?v=wxCcFGG2mf8
https://www.youtube.com/watch?v=sGdTk6TqU4c
Audiţii plăcute!

Răspuns Câştigător
| blondyna9o a răspuns:

Superbe melodii... Multa bafta daca o sa mergi la X Factor happy Fa-ti un blog cu melodiile tale, posteaza-l pe facebook, trimite mai departe pe mess, cauta site-uri pe care poti sa faci reclame... Cere mai multe pareri happy Mult succes

| AlexandruMaxim explică (pentru blondyna9o):

Multumesc mult blondyna pentru răspunsuri. Ai fundă cum am promis pentru că pe lângă faptul că mi-ai dat niste sfaturi folositoare m-ai si incurajat, ceea ce m-a facut sa prind incredere mai multa. Sa aud numai de bine de tine si de toti care mi-au raspuns. happy

4 răspunsuri:
| FearOfTheDark a răspuns:

Poti canta intr-un club cunoscut din Bucuresti.

| blondyna9o a răspuns:

Multumesc, bafta happy

| ady2rs a răspuns:

Incearca sa mergi la x factor sau vocea romanie si acolo ai sa vezi cat esti de bun chiar daca nu castitgi cel putin iti vei face o foarte mare reclama si fara indoiala te va contacta cineva...