| andreeamaria98 a întrebat:

Hei buna eu am o mica mare problema am 13 ani si eu as vrea sa ma fac cantareata si recunosc ca nu am o voce stralucita dar parinti mei nu sunt de acord cu asta ce sa fac ca sa ii conving? si stiu ca daca voi face facultatea de muzica voi iesi cu o voce super de acolo ca invat mult mai multe despre vocea mea si chesti cum sa cant perfect si etc...

4 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Ce facultate, băăă? Roagă un şmecher mai bogat, fă-i un oral, o mână, vă-ntâlniţi la hotel o noapte, dimineaţă eşti Alexandra Stan.

| SkyHigh a răspuns:

Demonstrează-le că ăsta e visul tău, şi asta vrei să faci în viaţă. Totuşi e mult de lucrat ca să devii cântăreaţă, dar dacă voinţă e, mai trebuie muncă! Multă baftă happy

| Thevampirediariesfan a răspuns:

Incearca sa te perfectionezi tu singura. Asculta cateva voci celebre, depinde de stilul de muzica care iti place, cum ar fi Demi Lovato sau stiu eu... Cum am zis asculta mai multe voci si vezi cum canta majoritatea persoanelor pe care leai ales si incearca sa fiii jumatate pe cat sunt ele de bune pentru ca restul vine de la sine si din pasiunea pentru muzica! happy Te rog funda sper ca te-am ajutat!

| andreeamaria98 explică:

Nu e asa de simplu si eu am 13 cum sa fac asa ceva mhn 24?