| az0999 a întrebat:

Hei, e cineva pe aici care asculta muzica rock? In ultima vreme nu prea stiu ce sa mai ascult si as avea nevoie de niste sugestii. sa fiti iubiti! \m/

Răspuns Câştigător
| JoanJett a răspuns:

Intra pe www.authentic-rock.blogspot.com si poti alege de acolo melodii, am facut doua liste; una cu 200 great songs si una cu 80's songs, si mai sunt si alte melodii si trupe.

16 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Metalica.

| Woodenpints91 a răspuns:

Ai un ochi ciompălău, deci nu meriţi să asculţi Metalica

Ce, nu aşa se scrie? pokemonilor!

| Vans a răspuns:

Vrei să asculți rock doar pentru că nu mai ști ce să asculți?
Nu, eu zic că nu meriți vreo sugestie.

| az0999 explică (pentru Vans):

Frate, ascult rock de ani de zile! voiam sugetii de trupe. sa vad ce mai asculta si altii... da' ma rog, fiecare intelege ce vrea.

| Vans a răspuns (pentru az0999):

Asculţi muzică de ani de zile şi tu ne spui să-ţi zicem formaţii? Penibil!
Cu rock-ul nu merge in felu ăsta.Aici ai tot timpu' ce să asculţi, nu cum susţii tu!

| az0999 explică (pentru Vans):

Eram curioasa ce asculta si altii... cu siguranta sunt destule trupe peste care n-am dat inca si mai voiam sugestii. "nu prea stiu ce sa mai ascult"-> am ascultat cam tot ce se poate de la trupele pe care le stiu si voiam idei de altceva. da' poate ca am formulat gresit, da' nu-i pe-atat incat sa sari asa!winking

| Vans a răspuns (pentru az0999):

Da nici nu sar, aşa-s eu.

| Ƨirenia a răspuns:

I push my fingers into my eeeeeyes...

| Biruitoru_dondragos_1995 a răspuns:

Eu ati zic sa asculti Manga, Metalica, AC-DC, Bon Jovi etc. bafta

| Vans a răspuns (pentru Biruitoru_dondragos_1995):

Metalica? Serios?
Vezi că are doi "l".

| Ryan123 a răspuns:

Linking Park, tokio hotel korn metalica

| Vans a răspuns (pentru Ryan123):

Ființă,MetaLLica.Cu 2 "l"!

| CautNume a răspuns (pentru Ryan123):

"Linking Park", "metalica "?!?!

| Aneurysm a răspuns (pentru Ryan123):

Marş înapoi la LalaBand, nu văd că te pricepi.

| az0999 explică (pentru Ryan123):

Metallica*** si no offence, da' tokio hotel NU-I MUZICA!