| AnonimaAia a întrebat:

De ceva vreme as vrea sa ma schimb... As vrea sa incep cu stilul de muzica. Imi doresc sa incep sa ascult muzica rock, dar nu stiu ce trupe sa ascult. Dati-mi sugestii! big grin

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

E absurd ca intr-o zi sa spui "de acum ascult rock" daca habar nu ai ce e.Nu asculti ceva pentru ca vrei si crezi ca pari interesant, ci asculti ceva pentru ca iti place.

| xCatastrophe a răspuns:

E greu sa-ti dam niste sugetii daca nu stim mai exact ce gen asculti avand in vedere ca sunt o multime. Intereseaza-te un pic mai intai si dupa ne mai auzim.

PS: De acord cu @Neberius13 cand vine vorba de indie rock.

| 1DeadMemories a răspuns:

Ce varsta ai? Ce stil de muzica ascultai?

| AnonimaAia explică (pentru 1DeadMemories):

Nu am sa spun varsta, dar inainte ascultam Dubstep sau Linkin Park, Green Day... etc

| Neberius13 a răspuns:

De ce anume vrei sa asculti rock daca nu stii cu se mananca inca? Oricum, ce fel de rock mai exact? Rock clasic? Cacaturi de indie "rock"? Rock alternativ? Metal?