| Alexandra45 a întrebat:

Hei...Salut.La noi la scoala este un concurs ELEVII AU TALENT ce ziceti sa particip?Daca sa participi spuneti-mi ce piesa sa cant!
Funda.

Răspuns Câştigător
| Robertyz a răspuns:

Pai depinde daca vrei sa fie in romana sau in engleza. Poti incerca ceva tipic romanesc, gen O-Zone - Dragostea din tei/ Akcent - Ti-am promis/ Voltaj - De maine/Ca la 20 de ani/ Mai sus de locu 2 / sau muzica straina gen Black - Wonderful Life ( este grea insa se poate invata ) sau In yout face de la Children of Bodom, desi cred ca daca ai canta IN your face probabil ai fi exmatriculata laughing Sper ca te-am putut ajuta!

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Go Your Own Way de la Fleetwood Mac, nu prea ai cum sa dai gres cu melodia asta:

http://www.youtube.com/watch?v=6ul-cZyuYq4

| Holocaust a răspuns:

Poţi încerca, dacă îţi place, Scorpions-Wind of change.

| CautNume a răspuns:

Tot mai sus

| PatyKan a răspuns:

Daca ai voce, da!
Incearca o melodie frumoasa, care sa iti placa tie si care sa sa nu fie foarte grea. Poate ceva in romana, sau nu. Asculta mai multe melodii si alege-o pe cea care iti place. happy

| Alexandra45 explică:

Alte piese numi puteti spune? Mie nu-mi place Scorpions.Altceva,alte piese?

| Holocaust a răspuns (pentru Alexandra45):

Cargo-"Dacă ploaia s-ar opri"...îţi place? E o piesă uşoară, şi care impresionează.
...sau Nouvelle Vague-Ever fallen in love, mai de fetiţe aşa.