| TheCreionel a întrebat:

Hei, stiu ca intrebarea aceasta a mai fost pusa, dar...Cum pot sa pun muzica de pe laptop pe telefon? Am incercat cu un adaptor de card, dar am putut pune numai o singura data pentru ca apoi cand il bagam, imi aparea eroare sau ceva de genul cand incercam sa copiez melodiile pe card.Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Poti folosi un cablu de date sau
prin bluetoth.

| nextlevel999 a răspuns:

1 poti folosi un cablu de date
2 prin bluetoth
3 wireless daca este de generatie mai noua
sau formateaza cardul ala

| scooby98 a răspuns:

Incearca cu un cablu de date si daca tot nu merge inseamna ca telefonul tau nu citeste toate tipurile de fisiere big grin