| eueuyo a întrebat:

De ce nu pot sa copii muzica dupa laptop pe card prin adaptor imi da o eroare ce de ceva timp ceva de try again nu stiu ce! ..are ceva cardul sau adaptorul sad ast raspuns

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Da, e posibil să fie o problemă cu cardul sau adaptorul.

Încearcă să foloseşti alt card, apoi cu alt adaptor...

Dacă laptopul are cititor de carduri e posibil ca să nu citească bine şi să fie o problemă cu cititorul ( cabluri, driver, etc. ).

| eueuyo explică (pentru bursuc001):

Pai am incercat pentru ca am doua adaptoare si doua carduri unu de 1gb si unu de 2 gb si laptopul le citeste le pot deschide dar nu pot sa bag muzica pe ele sau poze sau sa sterg fisiere.ele merg sterse numai in telefon. oricum mersi

| bursuc001 a răspuns (pentru eueuyo):

Cu plăcere!

Ciudat aspectul...

Mersi şi eu pentru fundiţă.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu se potriveste cardul cu adaptorul, incearca sa vezi cati mb ai in lucul unde vrei sa copiezi muzica