| MetalUnderground a întrebat:

Hei TPU, am un subiect cam ciudat pentru voi. Ce parere aveti de muzica ROCK si cea METAL? (pentru nestiutori ce parere aveti de muzica unor trupe precum METALLICA, MEGADETH, AMON AMARANTH sau GUNS'N'ROSES?)

Răspuns Câştigător
| ThePayback a răspuns:

Pai mi-ar placea daca oamenii ar face diferenta intre Rock si Metal. Ca si genuri sunt preferatele mele. Metallica e ok, dar daca ar fi sa compar Metallica cu Megadeth (ca tot e "conflictul" asta), MEtallica ar fi pistol cu apa pe langa Megadeth. Chiar daca Mustaine nu prea are voce compenseaza prin chitara happy. Amon Amarth nu prea ascult. Si Guns N` Roses e foarte tare (nu am gasit nimic altceva de zis, sorry).

| MetalUnderground explică (pentru ThePayback):

Ai mare dreptate in ce spui. Daca oamenii ar face diferenta dintre METAL si ROCK poate nu am mai fii numiti 'SATANISTII CU TRICOURI NEgRE SI BOCANCI CARE STIU DOAR SA DEA DIN CAP".

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Guns N' Roses e una dintre trupele mele preferate.
Şi Metallica la fel. ^^

| MetalUnderground explică (pentru anonim_4396):

Ma bucur sa aud asta. Inseamna ca stii ce e aia muzica bune si nu iti stici urechile cu prostii. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru MetalUnderground):

Uhm, yay ^^
Doar mie îmi plăcea trupa mai mult când era şi Slash?