| MichaelJackson96 a întrebat:

Asi vrea si eu sa stiu mai multe lucruri despre ALESANA. In primul rand as vrea sa stiu daca Alesana e nume de fata sau o trupa. Asi mai vrea sa stiu ce gen de muzica canta, daca e o formatie as vrea sa stiu cum se numesc membrii ei si as vrea sa stiu care sunt melodiile voastre preferate de la Alesana. Ms pentru ajutor. Dau fundita puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Este printre trupele mele preferate! canta rock, este formata in 2004 daca nu ma insel, canta rock gen screamo si au o gramada de melodii faine! vrei melodiile lor? alex_oncescu95