| luvya a întrebat:

Hei TPU,
Azi am cantat dupa o vreme cat am fost racita si cand am facut o nota inalta mi.am pierdut vocea ca si cum cantam fara sunet ca si cum cantam pe voce de cap dar nu era se auzea asa urat si acum ma doare in gat crying( ce s.a intamplat?

3 răspunsuri:
| CrinaCorban a răspuns:

Poate ca nu ti-ai revenit complet

| ciocolata08 a răspuns:

Pai ai fortat foarte tare gatul, dupa ce ai fost racita, ai avut probleme cu gatul, trebuie sa nu fortezi gatul. o sa iti treaca durerea daca iei o bomboana cu vitamina C sau miere. Oricum nu e ceva anormal.

| AndreiStefanya1993 a răspuns:

Cand atingi o nota prea sus gatul tau are niste probleme ca atunci cand esti ragusita.
Sper ca ti-a fost de ajutor raspunsul meu.