| Vivi_Maria_1955 a întrebat:

Hei TPU.Imi puteti arata videoclipuri gen Katty Perry-Part Of Me?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce te referi mai exact?

| Vivi_Maria_1955 explică (pentru anonim_4396):

Nu ma refer ca si melodie, mai exact videoclipul!

| RoyDupuis a răspuns (pentru Vivi_Maria_1955):

Scuza-ma, repeti acelasi lucru ca si in intrebare, s-a inteles ca la videoclip te referi! la ce mai exact? la relatia dintre el si ea (inselat/despartire/etc), videoclipul sa aiba o poveste foarte frumos prezentata, armata, ce cauti tu in aceste videolipuri? explica ce vrei sa spui prin gen "part of me", ca se pot intelege multe lucruri!

| Vivi_Maria_1955 explică (pentru RoyDupuis):

Da,ai dreptate.Nu am fost explicita.M-am referit la armata.Imi cer scuze! happy

| RoyDupuis a răspuns (pentru Vivi_Maria_1955):

E ok! :)
uite unul romanesc... :)
https://www.youtube.com/watch?v=vaoeNfsWcsY
revin mai tarziu cu altele... sper sa gasesc mai multe.