| Pingu7583 a întrebat:

Hei TPU happy

Vreau sa devin cantareata dar nu am luat niciodata lectii de canto...
Cand eram mai mica nu aveam voce si mama mea mi.a spus ca nu am voce.

1 răspuns:
| Ally20Alexandra a răspuns:

Pai...ai putea sa încerci sa canti de una singură (multe fete își formează vocea cântând prin casă, când sunt singure happy ) sau să te alaturi corului scolii sau...al bisericii, dacă exista așa ceva în orașul tau happy ori...ai putea începe să iei lecții de canto. Dacă asta este visul tau, atunci încearcă să lupti ca să devina realitatewinking