| sdfgsdfsvsd a întrebat:

Hei TPU

Vreau sa va intreb ce parere aveti despre cei de la Haarp Cord?
De ce canta doar despre dumnezeu, mantuire si illuminati in toate piesele? Si abordeaza doar subiecte gen Noua ordine mondiala care este legata tot de illuminati si de masonerie? Oamenii aia is obsedati sau care e problema lor ca vad ca toata lumea ii apreciaza dar nu inteleg de ce crying

Cand ascult piesele lor ma simt ca la slujba la biserica crying Mai bine ascult Trinitas sad

Poate ma lamuriti voi ce este asa de special la ei happy

1 răspuns:
| ThePayback a răspuns:

De abia astept sa apara Haarp Cord - Numai smecherii tin post laughing