| anonim_4396 a întrebat:

cine imi poate spune si mie in cateva cuvinte despre aceste key-words Illuminati, Masonerie, Noua Ordine Mondiala? Ce sunt ele? Care este raportul lor cu divinitatea?

3 răspunsuri:
| danaG a răspuns:

Ro.wikipedia.org/wiki/Noua
_Ordine_Mondială
aici scrie cam despre toti

| Adiiiina a răspuns:

Uita-te la "Demascarea industiei muzicale 1/11, 2/11, 3/11" si tot asa. Sa scrie "/11" nu "/10". O sa intelegi

| adrian0822 a răspuns:

Organizatii care au o agenda,si care au creat anumite sisteme pentru a finaliza angenda. exemplu,financiar,politic,spiritual,etc,nu satana,Mos Craciun si Zana Maseluta happy cea ce citesti pe google despre Noua Ordine Mondiala,manipulare in masa(=prostie in masa) si alta prajituri expirate pentru cocalari care nu sunt in stare sa faca ceva cu viata lor,si care sunt insetati dupa un dusman"BOSS RAU","Omenirea se minte singura pentru a se limita,si vrea ca tu sa o crezi",in viata ai de ales, te inconjori de oameni prosti si ramai prost, sau invers.