| Catalingrad2001 a întrebat:

Ce parere aveti despre organizatia mondiala Illuminati?

Răspuns Câştigător
| RandyMarsh a răspuns:

Ce părere am putea avea? Nici măcar proștii nu mai cred în așa ceva.
O conspirație idioată care s-a bucurat de o intensă promovare pe internet...

Acum, depinde la care organizație Illuminati te referi.La cea care nu mai există de mult, sau la cea existența și acum în mințile unora.

3 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

O teorie a conspiratiei nesustinuta de dovezi.

| Mayar a răspuns:

Niciuna, a fost si s-a dezbinat dupa 9 ani in a doua jumatate al secolului al XVIII-lea. De ce sa vorbim despre lucruri de mult trecute?