| Cristtiane a întrebat:

Hei! Vreau să mă apuc de chitară vara asta și am câteva dileme.
1)Sunt stângace.Am nevoie neapărat de o chitară concepută special pentru stângaci?
2)Îmi iau întâi chitara sau iau mai întâi primul curs?
Vă mulțumesc. Ofer fundă celui mai bun răspuns!

2 răspunsuri:
| SanziiAndry a răspuns:

Buna! Si eu am chitara.
1)Da, trebuie sa iti cumperi o chitara speciala pentru stangaci. Poti gasi pe www.flymusic.ro.
2)Eu zic ca mai intai trebuie sa iti iei chitara ca sa faci practica la cursuri. Ma refer, daca mai intai mergi la curs, cum vei putea aplica ceea ce ai invatat daca n-ai chitara?
Sper ca ti-au fost de folos raspunsurile mele! :)

| Cristtiane explică (pentru SanziiAndry):

Profesorul are 3 sau 4 chitări. laughing Mulțumesc mult pentru ajutorul oferit.