| asdfghjkl24 a întrebat:

Buna cei din Constanta. Maine e concert Jessie J.Cu ce se ajunge pe plaja h2o?[autoturism]

3 răspunsuri:
| ChocoMilk a răspuns:

Buna! Eu intotdeauna merg cu autobuzul Constanta - Mamaia - Navodari ( asa scrie pe el. Eu ma duc la City Mall si il astept acolo. Poate ne vedem la concert!

| 현주 a răspuns (pentru ChocoMilk):

Pe ala l-am luat si eu.laughing Dar ca proasta am coborat mai devreme si a trebuit sa merg pe jos pana la bariere.laughing

| ChocoMilk a răspuns (pentru 현주):

Ai vazut o fata cu tricou negru si cu arul saten, ochii negri, si pantaloni scurti?