| KiddaDot a întrebat:

Heii TPU. :33 Vreau şi eu nişte numeee de trupeee rock, NEFOLOSITE -.-`` Crede-ţi că mă puteţi ajutaa? Dau fundăăăă. Lipsă de inspiraţie şi imaginaţie ^^ Şi..scuzaţi categoria...e cea mai vizitată. puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| gabitzapapusika2000 a răspuns:

Inceraca nume inspirate d muzicaa p care o cantati si puneti un cuvant care iti plk inainte sau dupa poate sa fie si ceva inventat trebuie sa va placa voua nu celorlalti :0winking

2 răspunsuri:
| KiddaDot explică:

Trupa are deja un nume. Este înfiinţată de ceva timp. Deci asta nu are legătură cu "rezultatul muzical" Trebuie doar schimbată. Ar fii mai multe idei. Dar am vrut parerile voastre. Nu ar trebui sa critici atât. Este doar o întrebare. Dacă vrei ajuţi... dacă nu, nu

OTherGods
xBlackRoses
xDrogs
KingOfLegacy
Monarhy
oSkury