| MissxD a întrebat:

Hello! Tatal meu are in masina un casetofon unde se poate asculta muzica de pe CD-uri doar in format Track. As vrea sa fac un CD cu muzica, insa sunt 29 de melodii ale unui singur artist. Cate melodii in format Track incap pe un singur CD? Si din cate stiu eu, CD-urile sunt de mai multe feluri. Ce tip de CD sa iau pentru a imi incapea cat mai multe melodii?

Răspuns Câştigător
| Belgianu90 a răspuns:

Cd-playeru pe care il are taicatu in masina ii unu care citeste numa cd-uri audio, nu si cele mp3 pe care poti pune mai multe piese, in mod normal pe un cd audio poti pune 80 de minute de muzica

| MissxD explică (pentru Belgianu90):

* Tatal tau, nu taicatu, te rog frumos! Si... mersi pentru informatie

| Belgianu90 a răspuns (pentru MissxD):

Scuze asa folosesc eu teremenu asta "taicatu" nu ma gandeam ca te deranjeaza

| MissxD explică (pentru Belgianu90):

Ok. Si daca in total am un folder cu melodii Tracker in calculator de 100 de minute, bag melodii pe 2 CD-uri?

| Belgianu90 a răspuns (pentru MissxD):

Clar ca bagi melodiile pe 2 cd-uri pentru care rezuma 160 de minute (2 cd-uri)...bafta happy