| andree21 a întrebat:

Cum fac un cd cu melodii in format track sa mearga in masina dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista formatul track, asa se numesc melodiile pe un cd audio, track inseamna melodie sau piesa, ca sa faci asa ceva, poti folosi nero, la Audio ai acolo make an audio cd sau burn an audio cd, alegi melodiile, de obicei in jur de 60-70 de minute si dau Burn, atentie la viteza de scriere si sa nu lasi cd-ul deschis (multi-session)!

| andree21 explică (pentru anonim_4396):

Dar cum descarc nero ma poti ajuta? pentru ca ii trebuie urgent lu vresisoara

3 răspunsuri:
| andree21 explică:

Da dar nu vreau pentru masina pentru calculator

| anonim_4396 a răspuns (pentru andree21):

Il descarci nero stii tu de unde laughing daca zic de unde o sa fie sters raspunsul.