| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU! am mare nevoie de ajutorul vostru...ma pasioneaza foarte mult muzica dubstep si chiar as vrea sa imi fac o cariera din asta big grin doar ca intrevine o,, mica" problema.Am intrat acum cateva ore sa vad cat costa programul Ableton live 8 si am ramas gen,, WTF?! :O ".Si pretul era... 1.785 de lei noi._.".(cam cat un laptop X_x)
Si decat sa il cumpar mai bine il downolad-ez.Si acum vine intrebarea mea devastatoare big grin :
Puteti sa imi dati si mie un site de unde as putea download-a Ableton live 8? v-as ramane profund recunoscatoare puppy dog eyes sa nu itam ca dau si funita puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes. Fara trial-uri si varianta pentru windows nu mac puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| terminallyCapricious a răspuns (pentru Konata):

Merci kiss

| Mgautier a răspuns (pentru terminallyCapricious):

Descarca Fl Studio
Eu st mai avansat in Dubstep-uri :)
Uite o melodie creata de mine :)
http://www.youtube.com/watch?v=oK_VQQ85i9Y

| Konata a răspuns (pentru terminallyCapricious):

N-ai pentru ce :*.

| anonim_4396 explică (pentru Mgautier):

OMG! Cat de super! dar am incercat si cu F.L. 9 dar nu imi iese nimic tongue e prea greoi si plus de asta eu vreau sa fac dubstep cu,, scule performante'' laughing

| Mgautier a răspuns (pentru anonim_4396):

Incearca si Cubase
Cati ani ai?

| Mgautier a răspuns (pentru anonim_4396):

Intra aici si distreaza-te!
Fa dubstep!
Mai usor http://remixer.clubcreate.com/v2/dubstep/launch.html?

| terminallyCapricious a răspuns (pentru Mgautier):

14 :D si chiar vreau ca la vara sa imi iau un pioneer CDJ-2000, un kixer si mai este ceva...dar nu am idee cum se cheama il foloseste skrillex la concertele lui...http://www.google.ro/......tp?/imgres e chestia asta dar nu stiu cum se numeste XD

| terminallyCapricious a răspuns (pentru Mgautier):

Merci kiss

| terminallyCapricious a răspuns (pentru terminallyCapricious):

Jesus am vrut sa zic mixer XD

| terminallyCapricious a răspuns (pentru Mgautier):

Mai....ai putea sa imi lasi un link cu site-ul de unde as putea downloada F.L. (dar fara demo -.-'')..lasa-mi te roooog link-ul la adresa : bianca_atomei sau pe skype:ellectra.hopes multam fain puppy dog eyes laughing

11 răspunsuri:
| terminallyCapricious a răspuns:

Fara trial-uri va rog puppy dog eyes