| vivigirl a întrebat:

Ce parere aveti despre documentarul acesta? :) Ok. Dureaza cam mult (2 ore) dar mi se pare destul de interesant. Demascarea industriei muzicale : http://vimeo.com/16408531 :).

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Este o prostie imbracata in "haina "religioasa--- tine isonul altor teorii conspirationiste!--- l-am urmarit pana la jumatate, concluzia o pot si formula : scopul acestui film este exact ceea ce el incrimineaza - manipularea mintii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Extremely informative