| PikaPikachu a întrebat:

Hey! Am auzit de multe ori la TV cantecul "How to believe", cantat de Bridgit Mendler... si as vrea sa il cant si eu la chitara (am o chitara clasica). Am gasit acordurile dar nu stiu care este bataia. Cine mai canta la chitara poate ma ajuta si pe mine. happyfunditahappy

Răspuns Câştigător
| BuBu2006 a răspuns:

Incearca sa ciupesti corzile in ritm continuu, sau daca nu bate in continuu (in sus si in jos) iate dupa ritm insa incearca sa respectii timpii, iate dupa melodia originala si incearca sa canti odata cu ea! bataia cred ca e 1lunga 3 scurte! bafta!