| anonim_4396 a întrebat:

Hey.
Am o întrebare foarte serioasă, şi vreau răspunsuri serioase.

În primul rând, mie îmi place FOARTE mult să dansez pe muzica K-Pop. Mai am o prietenă care face asta şi e hotărâtă să meargă la Def Dance Skool din Coreea.
Problema e că sunt complet derutată.
Alții care practică dansul de genul ăsta sunt hotărâți ce vor să facă, iar eu şi prietena mea voiam să facem şi în public asta. Sper să ajungem s-o facem odată şi odată.
Dar eu doar atât pot să fac. Să dansez în public.
Nu pot să merg la Def Dance Skool — deşi mi-ar plăcea mult — fiindcă e în Coreea şi e departe.

Ce părere aveți?
Cum să mă mențin pe asta dacă nu am toate posibilitățile din lume?

2 răspunsuri:
| Merăuță_Vlad_1998 a răspuns:

Daca esti talentata ai incredere in fortele proprii, incearca sa te inscrii la mai multe concursuri si asa te poti afirma si poate ca te va remarca cineva. Nu trebuie sa studiezi nu stiu unde pentru a fi recunoscuta. fa ce-ti place si munceste pentru asta

| Ryss a răspuns (pentru Merăuță_Vlad_1998):

Şi unde aş putea să mă înscriu? la ce concursuri?
mă îndoiesc că se fac pentru dansuri de astea.