| CocoMexii a întrebat:

Hey! Crede-ti ca o persoana care este mai plinuta adica are pana in 60 kg si 1.65-70cm poate deveni cantareata?

Răspuns Câştigător
| HabarNuStiu a răspuns:

rolling on the floor)))))))
Hai ca am auzit-o si p-asta.rolling on the floor
Ce treaba are greutatea cu vocea? thinking
Uite-te la Adele, e destul de grasa si totusi are o voce puternica si extrem de frumoasa si e apreciata de multa lume pentru cum canta. Deci nu vad legatura dintre voce si greutate.

5 răspunsuri:
| ParanoidKidu a răspuns:

Bună! Şi ce dacă este plinuţă? Dacă are o voce foarte bună şi este deosebit de talentată, de ce nu ar putea fi? Pa, pa

| CocoMexii explică:

Ma intrebam si eu laughing Fata are vocehee hee si cred ca merita! si ai dreptate despre ce ai zi in legatura cu adele love struck multumesc!:*:*:*

| SandraMikyZu a răspuns:

Da normal daca asta isi doreste sa lase prejudecatile si sa-i ignore pe cei care-i spun ca nu poate sa faca ceva doar pentru ca e mai plinuta si sa-i dea bice sa-si implineasca visul daca canta bine nu are de ce sa-si faca griji si daca nu poate canta bine atunci sa i-a lecti si gata nu-i problema acum ca e mai grasuta

| ElisaMariaXX a răspuns:

Pau nu conteaza greutatea sau inaltimea
Conteaza daca i voce si ureche :p

| ElisaMariaXX a răspuns:

Crede-ma eu sunt la corul Suntetul Muzicii :p